Kadra na Sezon 2014/2015

Kadra 2014/2015 - Znamy już oficjalny skład !

Przygotowania do nowego sezonu idą pełną parą, natomiast 1 sieprnia trener Mariusz Wróbel po konsultacjach ze sztabem szkoleniowym ogłosił szeroką kadrę, która została zgłoszona do rozgrywek o mistrzostwo " IIILigi Juniorów - Wieliczka". Kadra na ten moment liczy aż 22 zawodników. co robi wrażenie na wszystkich, a trenerowi Wróblowi daje to nie lada konfort w doborze "meczowego" składu.

Kadra na Sezon 2014/2015:

Brmkarz- Miłosz Nowak.

Obrońcy- Szczurek Karol, Woźny Mateusz, Skrzypek Jakub, Jędrzejczyk Kamil, Jastrzębski Kacper, Piotrowski Grzegorz, Drwal Patryk, Prochwicz Wiktor

Pomocnicy- Adamczak Łukasz, Jachymek Mateusz, Chudecki Bartek, Kuc Dominik, Milczarski Maciej, Piwowar Jakub, Przybyłek Piotr (C), Rasiński Krystian.

Napastnicy- Szczudło Mateusz, Sowiński Konrad, Szczurek Jakub, Jastrzębski Jakub.

* Po konsultacji z całym zespołem kapitanem drużyny w sezonie 2014/2015 będzie Przybyłek Piotr.

Sztab Szkoleniowy na Sezon 2014/2015:

Trener- Mariusz Wróbel.

Trener przygotowania fizycznego- Tobiasz Rafał.

Kierownik drużyny- Wróbel Agnieszka.

Fizjoterapeuta- Szczudło Tomasz