Ostatecznie 13 miejsce w V Turnieju Halowym im. Karola Demczuka

Dobiegł końca V Turniej Halowy im. Karola Demczuka. Nasza drużyna wiązała z tym turniejem dużo nadziei. Niestety los sprawił, że nasi juniorzy musieli w fazie eliminacyjnej zagrać w grupie "C" określanej mianem grupy "śmierci". Po zaciętych spotkaniach niestety nasi chłopcy zajęli w fazie grupowej szóste miejsce i jasne stało się, że zagrają tylko o miejsca 13-17. Dnia 15 Lutego przyszło naszym juniorom zmierzyć się właśnie w walce o wyżej wspomniane miejsca. Po emocjonujących zmaganiach nasi juniorzy wygrali batalię w grupie o miejsca 13-17, kończąc ostatecznie rywalizację na 13 miejscu. Poniżej znajdują się wyniki meczów:

Zryw Szarów  - Batory Wola Batorska 3:0 v.o.

Zryw Szarów - Wieliczanka I Wieliczka 3:0 v.o.

Zryw Szarów - Start Brzezie 0:0

Zryw Szarów - Piłkarz Podłęże 8:0

Na sam koniec pragnę też pogratulować Mateuszowi Szczudło, który z 10 bramkami na koncie zajął trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców turnieju.