Porażka z Contrą Sułków w sparingu..

Po zaciętym spotkaniu, nasi juniorzy, niestety przegrywają w swoim pierwszym meczu kontrolnym z drużyną Contry Sułków na wyjeździe 5:1 (0:1). Był to pierwszy mecz naszych chłopaków na trawie w 2015 roku. Nasi juniorzy dopiero co wznowili treningi na trawie i można było to dziś zauważyć. O ile gra na trawie nie sprawiała im problemów, to zabrakło zdecydowanie dziś kondycji i siły. Nasze chłopaki były wstanie rywalizować jedynie przez 70 minut jak równy z równym, co okazało się za mało, na tak klasowego rywala jakim jest Contra Sułków, która gra na co dzień w II Lidze Juniorów (Wieliczka), plasując się w czołówce. Mimo porażki trzeba jednak pochwalić naszych chłopaków za naprawdę dobrą grę i operowanie piłką, ten mecz również pokazał, że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Teraz naszych juniorów czeka klika tygodni treningów, które na pewno sprawią, że będą Oni w 100% gotowi na początek ligi, a dokładnie to na 12 Kwietnia na wyjazdowy mecz z Gwiazdą Brzegi. Po tym meczu patrzymy z optymizmem w przyszłość.

Boisko w Sułkowie - 07.03.2015 - Godzina 15:00:

Contra Sułków - Zryw Szarów 5:1 (0:1)

Bramki dla Zrywu: Jastrzębski Jakub 19

Skład: Nowak - Woźny, Jędrzejczyk (C), Szczurek Karol, Skrzypek - Jachymek, Sowiński, Piwowar, Adamczak, Szczurek Jakub - Jastrzębski Jakub

Rezerwa: Jastrzębski Kacper